Bonus Şart ve Koşulları

ÖZEL TEKLİFLER, KAZANÇLAR VE BONUSLAR

Bonuslar ve kazançlar müşteriye yapılan teklif şartlarına uyulmasına bağlı olarak müşteri hesabına yatırılacaktır, örn. belirli bir dönemde minimum para yatırma ve/veya minimum sayıda opsiyon alma.

Teklif şartlarında aksi belirtilmedikçe, para çekme işlemleri için ön koşul, bonus/kazanç kullandıktan sonra bonus/kazanç miktarının 50 katı kadar opsiyon almaktır.

Şirket, müşterilerini tekliflerde yer alması, ancak teklifleri suistimal etmekten kaçınması yönünde teşvik etmektedir. Tekliflerden herhangi birinin suistimal edilmesi halinde, bonus/kazanç iptal edilir ve müşterinin Şirket web sitesindeki hesabı kapatılır.
Bonuslar/kazançlar özel teklif ayrıntılarında belirtilen süre dahilinde kullanılmalıdır. Bonusun/kazancın bu süre zarfında kullanılmaması halinde,Şirketin bonus/kazanç müşterinin hesabından çekme yetkisi mevcuttur.

Bonuslar/kazançlar, para çekmenin ön koşulu olarak müşterinin yatırımlarının toplamı ile 1 (bir) ay içinde işlem yapması gerekmektedir. Eğer bu süre zarfında yatırımlarının toplamına ulaşamaz ise şirket, bonusları/kazançları müşterinin hesabından takdir yetkisiyle çekecektir.

Teklifin suistimal edilmesi ve/veya teklif şartlarının karşılanamaması halinde, Şirket bonusu/kazancı geri alma hakkına sahiptir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde, son kararı Şirket verir. Şirket, teklifleri önceden bildirmeksizin geri alma veya değiştirme hakkına sahiptir.

A. Nakit Bonus Teklif şartlarında aksi belirtilmedikçe, para çekme işlemleri için ön koşul, bonus/kazanç kullandıktan sonra bonus/kazanç miktarının 50 katı kadar opsiyon almaktır.

B. Teknoloji Bonus I (IPAD) – Teklif şartlarında aksi belirtilmedikçe , Tek seferde yapılan 10.000$ (onbin amerikan doları) “Yeni” fonlamalar için , fonlamadan sonra minimum ellibin Dolarlık işlem hacmi gerekmektedir.Teknoloji ödülü yatırımcının işlem hacmi tamamlandıktan sonra gönderimi yapılıcaktır.

C. Teknoloji Bonus II (MacBook) – Teklif şartlarında aksi belirtilmedikçe , Tek seferde yapılan 20.000$ (onbin amerikan doları) “Yeni” fonlamalar için , fonlamadan sonra minimum yüzbin Dolarlık işlem hacmi gerekmektedir.Teknoloji ödülü yatırımcının işlem hacmi tamamlandıktan sonra gönderimi yapılıcaktır.